Младши отбори

Армения (Национален)
Armen Andreasyan
Armen Andreasyan
ръководител
Aleksandr Abelyan
Aleksandr Abelyan
състезател
Emil Kostanyan
Emil Kostanyan
състезател

Азербайджан (Национален)
Anar Farmanov
Anar Farmanov
ръководител
Huseyn Elnur
Huseyn Elnur
състезател
Ruslan Rubail
Ruslan Rubail
състезател
Azer Rasim
Azer Rasim
състезател
Emin Vuqar
Emin Vuqar
състезател

България (Национален 1)
Plamenka Hristova
Plamenka Hristova
ръководител
Bistra Taneva
Bistra Taneva
зам. ръководител
Andon Todorov
Andon Todorov
състезател
Viktor Kozhuharov
Viktor Kozhuharov
състезател
Georgi Petkov
Georgi Petkov
състезател
Konstantin Kamenov
Konstantin Kamenov
състезател

България (Национален 2)
Plamenka Hristova
Plamenka Hristova
ръководител
Bistra Taneva
Bistra Taneva
зам. ръководител
Rumen Mihov
Rumen Mihov
състезател
Velislav Garkov
Velislav Garkov
състезател
Dimitar Nedelchev
Dimitar Nedelchev
състезател
Atanas Buntov
Atanas Buntov
състезател

България (Пловдив-Габрово)
Bistra Taneva
Bistra Taneva
ръководител
Zornitsa Dzhenkova
Zornitsa Dzhenkova
зам. ръководител
Nikola Maksimov
Nikola Maksimov
състезател
Viktoriya Hristova
Viktoriya Hristova
състезател

България (Шумен)
Valentin Borisov
Valentin Borisov
ръководител
Mihail Vasilev
Mihail Vasilev
състезател
Ediz Haku
Ediz Haku
състезател
Rostislav Stoyanov
Rostislav Stoyanov
състезател
Kristian Kozarev
Kristian Kozarev
състезател

България (София)
Ivo Dilov
Ivo Dilov
ръководител
Atanas Dimitrov
Atanas Dimitrov
състезател
Ilias Noman
Ilias Noman
състезател
Ilia Petrov
Ilia Petrov
състезател
Viktor Mihailov
Viktor Mihailov
състезател

България (Варна)
Elena Dimitrova
Elena Dimitrova
ръководител
Stefan Minkov
Stefan Minkov
състезател
Veselin Mitev
Veselin Mitev
състезател
Tcvetoslav Mavrodiev
Tcvetoslav Mavrodiev
състезател
Radostin Handarov
Radostin Handarov
състезател

Молдова (EPSILON)
Angela Globa
Angela Globa
ръководител
Victor Purice
Victor Purice
състезател
Madalina Griza
Madalina Griza
състезател

Полша (Национален)
Sebastian Szubartowski
Sebastian Szubartowski
ръководител
Łukasiewicz Bartosz
Łukasiewicz Bartosz
зам. ръководител
Zuzanna Ossowska
Zuzanna Ossowska
състезател
Bartłomiej Czarkowski
Bartłomiej Czarkowski
състезател
Jan Strzeszyński
Jan Strzeszyński
състезател
Korneliusz Obarski
Korneliusz Obarski
състезател
Antoni Długosz
Antoni Długosz
състезател

Румъния (Букурещ ICHB)
Casian Patrascanu
Casian Patrascanu
ръководител
Albert Greaca
Albert Greaca
състезател
Alexandru Luchianov
Alexandru Luchianov
състезател
Alexandru Ardelean
Alexandru Ardelean
състезател
Alexandru Peticaru
Alexandru Peticaru
състезател

Румъния (CNITV)
Isabela-Patricia Coman
Isabela-Patricia Coman
ръководител
Mihnea Andreescu
Mihnea Andreescu
състезател
Costin Andrei Vlad
Costin Andrei Vlad
състезател
Luca Perju-Verzotti
Luca Perju-Verzotti
състезател
Ilie Daniel Apostol
Ilie Daniel Apostol
състезател

Румъния (Национален)
Dan-Octavian Dumitrașcu
Dan-Octavian Dumitrașcu
ръководител
Bogdan Ciobanu
Bogdan Ciobanu
зам. ръководител
Alexandru Raul Todoran
Alexandru Raul Todoran
състезател
Eduard Valentin Dumitrescul
Eduard Valentin Dumitrescul
състезател
Luca Mihnea Metehău
Luca Mihnea Metehău
състезател
Flaviu Cristian Verde
Flaviu Cristian Verde
състезател

Румъния (Плоещ & Мушчел)
Daniela Lica
Daniela Lica
ръководител
Octavian Dumitrașcu
Octavian Dumitrașcu
зам. ръководител
Alexandru Dobleagă
Alexandru Dobleagă
състезател
Sebastian-Ion Predescu
Sebastian-Ion Predescu
състезател
Andrei Onuț
Andrei Onuț
състезател
Ștefan Țaga
Ștefan Țaga
състезател

Русия (Отбор 1)
Elena Andreeva
Elena Andreeva
ръководител
Shukhrat Azimuratov
Shukhrat Azimuratov
зам. ръководител
Fedor Ushakov
Fedor Ushakov
състезател
Anton Sadovnichiy
Anton Sadovnichiy
състезател
Maksim Shuklin
Maksim Shuklin
състезател
Konstantin Frolov
Konstantin Frolov
състезател

Русия (Отбор 2)
Dina Ziangaraeva
Dina Ziangaraeva
ръководител
Ildar Yalalov
Ildar Yalalov
зам. ръководител
Bulat Minnekhanov
Bulat Minnekhanov
състезател
Kamil Salakhov
Kamil Salakhov
състезател
Bulat Kharisov
Bulat Kharisov
състезател
Kamil Sharipov
Kamil Sharipov
състезател

Русия (Отбор 3)
Demid Kucherenko
Demid Kucherenko
ръководител
Ekaterina Shilyaeva
Ekaterina Shilyaeva
състезател
Danil Klishch
Danil Klishch
състезател
Mikhail Budnikov
Mikhail Budnikov
състезател
Mark Kanafeev
Mark Kanafeev
състезател

Русия (Отбор 4)
Nikolai Borisov
Nikolai Borisov
ръководител
Marina Kelina
Marina Kelina
зам. ръководител
Polina Musina
Polina Musina
състезател
Alisa Gladchenko
Alisa Gladchenko
състезател
Anastasiia Runova 
Anastasiia Runova 
състезател
Nikita Golubev
Nikita Golubev
състезател

Русия (Отбор 5)
Elena Mitiasova
Elena Mitiasova
ръководител
Artur Lukianov
Artur Lukianov
състезател
Ilia Tamiarov
Ilia Tamiarov
състезател
Nikolai Ninevskii
Nikolai Ninevskii
състезател
Emir Ziganshin
Emir Ziganshin
състезател

Русия (Отбор 6)
Sergei Mikhailin
Sergei Mikhailin
ръководител
Konstantin Skobeltsyn
Konstantin Skobeltsyn
зам. ръководител
Sergei Milgram
Sergei Milgram
състезател
Amir Gizzatulin
Amir Gizzatulin
състезател
Bulat Gaiazov
Bulat Gaiazov
състезател
Ruslan Vildanov
Ruslan Vildanov
състезател

Сърбия (Национален)
Jelena Hadzi-Puric
Jelena Hadzi-Puric
ръководител
Jovan Bengin
Jovan Bengin
състезател
Mateja Vukelić
Mateja Vukelić
състезател
Miroslav Grubić
Miroslav Grubić
състезател
Veljko Toljić
Veljko Toljić
състезател