Старши отбори

България – Национален отбор 1

Каталина Григорова
ръководител

Александър Кръстев
състезател

Виктор Терзиев
състезател

Петър Няголов
състезател

Радослав Димитров
състезател

България – Национален отбор 2

Елена Димитрова
ръководител

Александър Иванов
състезател

Иван Ганев
състезател

Илия Божинов
състезател

Радостин Чонев
състезател

България – Варна отбор 1

Юлия Димитрова
ръководител

Димитър Опарлаков
състезател

Иво Карагьозов
състезател

Камелия Иванова
състезател

Ралица Андреева
състезател

България – Варна отбор 2

Юлия Димитрова
ръководител

Елена Димитрова
зам. ръководител

Ангел Карчев
състезател

Камен Христов
състезател

Нели Минчева
състезател

Тихомир Тодоров
състезател

България – Габрово отбор 1

Зорница Дженкова
ръководител

Адриян Ибовски
състезател

Йордан Петков
състезател

Пламен Динев
състезател

Цвета Тодорова
състезател

България – Габрово отбор 2

Зорница Дженкова
ръководител

Виктор Венков
състезател

България – Плевен

Велислава Емилова
ръководител

Борис Велковски
състезател

Йоана Зелова
състезател

България – Пловдив

Бистра Танева
ръководител

Атанас Добрев
състезател

Василена Цветанова
състезател

Даниел Величков
състезател

България – Русе

Каталина Григорова
ръководител

Емил Инджев
състезател

България – Хасково

Гергана Петрова
ръководител

Александър Георгиев
състезател

България – Шумен

Бисерка Йовчева
ръководител

Виктор Върбанов
състезател

Ивайло Георгиев
състезател

Йордан Димитров
състезател

Петър Ангелов
състезател

България – Ямбол

Антъни Господинов
състезател

Даниел Данаилов
състезател

Гърция – Национален

Panagiotis Kostopanagiotis
ръководител

Apostolos Tzinas
състезател

Charilaos Pipis
състезател

Dimitrios Iatrakis
състезател

Dimitrios Rontogiannis
състезател

Молдова – Национален

Sergiu Corlat
ръководител

Alexandru Rudi
състезател

Daniel Hangan
състезател

Gabriel Cojocaru
състезател

Oleg Danilov
състезател

Полша – Национален отбор 1

Bartosz Lukasiewicz
ръководител

Sebastian Szubartowski
ръководител

Kacper Walentynowicz
състезател

Marek Skiba
състезател

Mariusz Trela
състезател

Piotr Kowalewski
състезател

Полша – Национален отбор 2

Bartosz Lukasiewicz
ръководител

Sebastian Szubartowski
ръководител

Bartłomiej Cieślar
състезател

Grzegorz Gawryał
състезател

Joanna Wojciechowska
състезател

Полша – Гдиня

Bartosz Lukasiewicz
ръководител

Sebastian Szubartowski
ръководител

Kacper Kluk
състезател

Lukasz Orlikowski
състезател

Mateusz Masłowski
състезател

Przemysław Buczkowski
състезател

Румъния – Национален

Panaete Adrian
ръководител

Lucian Bicsi
зам. ръководител

Oncescu Costin
състезател

Popa Andrei
състезател

Stefan Buliga
състезател

Tatomir Alex
състезател

Румъния – Букурещ CNITV отбор 1

Isabela Coman
ръководител

Alexandru Petrescu
състезател

Cella Florescu
състезател

Robert Popovici
състезател

Румъния – Букурещ CNITV отбор 2

Isabela Coman
ръководител

Amalia Rebegea
състезател

Andrei Coman
състезател

Antonia Boca
състезател

Румъния – Букурещ ICHB отбор 1

Patrascanu Casian
ръководител

Nurberdiyev Pudak
зам. ръководител

Borza Cristina
състезател

Cercelescu Serban
състезател

Georgescu Laura
състезател

Румъния – Букурещ ICHB отбор 2

Patrascanu Casian
ръководител

Nurberdiyev Pudak
зам. ръководител

Moroianu Theodor
състезател

Nicolae Andrei
състезател

Румъния – Крайова

Nicoli Marius
ръководител

Badea Ovidiu
състезател

Dicu Emanuel
състезател

Lincă Robert
състезател

Udristoiu Alexandra
състезател

Румъния – Мушчел

Dumitrascu Dan Octavian
ръководител

Bogdan Sitaru
състезател

Nicu Binica
състезател

Sebastian Mihai Mesca
състезател

Румъния – Плоещ отбор 1

Lica Elena Daniela
ръководител

Cristea Theodor Stefan
състезател

Săvulescu Ștefan
състезател

Tudose Maria Alexa
състезател

Румъния – Плоещ отбор 2

Niculae Alexandru Vlad
ръководител

Bucur Vlad Andrei
състезател

Damian Dan Ștefan
състезател

Ștefănescu Andru Lucian
състезател

Русия – Национален отбор 1

Stankevich Andrey
ръководител

Nikolenko Daniil
състезател

Romanov Vladimir
състезател

Shpakovskii Denis
състезател

Русия – Национален отбор 2

Stankevich Andrey
ръководител

Anoprenko Mikhail
състезател

Morozov Aleksandr
състезател

Safonov Ivan
състезател

Русия – Национален отбор 3

Stankevich Andrey
ръководител

Gribov Philipp
състезател

Korobkov Roman
състезател

Rakhmatullin Ramazan
състезател

Русия – Казан

Mikhailin Sergei
ръководител

Skobeltcyn Konstantin
ръководител

Zverev Igor
състезател

Nuriev Ainur
състезател

Sakhabiev Askhat
състезател

Terekhov Nikolai
състезател

Русия – Челябинск

Evgeniia Pirogova
ръководител

Kirill Akhmetshin
състезател

Svetlana Shmidt
състезател

Сърбия – Национален

Ivan Stosic
ръководител

Aleksa Milisavljević
състезател

Filip Ćosović
състезател

Ivan Pešić
състезател

Pavle Martinović
състезател

Украйна – Национален

Melnyk Valentyn
ръководител

Hryshechkin Marko
състезател

Mazaiev Serhii
състезател

Smelskyi Daniil
състезател

Bezkorovainyi Stanislav
състезател