Junior teams

Azerbaijan (National)
Rashad Mammadov
Rashad Mammadov
team leader
Amin Jalilov
Amin Jalilov
contestant
Aziz Huseynov
Aziz Huseynov
contestant
Emil Inochkin
Emil Inochkin
contestant

Bulgaria (Bulgaria1)
Atanas Dimitrov
Atanas Dimitrov
contestant
Blago Gunev
Blago Gunev
contestant
Velislav Garkov
Velislav Garkov
contestant

Bulgaria (Bulgaria2)
Boris Stoyanov
Boris Stoyanov
contestant
Iliya Petrov
Iliya Petrov
contestant
Iliyas Noman
Iliyas Noman
contestant
Jasen Penchev
Jasen Penchev
contestant

Bulgaria (Burgas)
Mariana Encheva
Mariana Encheva
deputy leader
Anton Slavov
Anton Slavov
contestant
Emil Ribarev
Emil Ribarev
contestant

Bulgaria (Gabrovo)
Galya Nedelcheva
Galya Nedelcheva
team leader
Deivid Kirchev
Deivid Kirchev
contestant
Tsvetomir Bonev
Tsvetomir Bonev
contestant

Bulgaria (Pleven)
Diana Baleva
Diana Baleva
team leader
Mihail Bankov
Mihail Bankov
contestant
Mihail Kirkov
Mihail Kirkov
contestant
Yasmin Erdim
Yasmin Erdim
contestant
Yoan Vasilev
Yoan Vasilev
contestant

Bulgaria (Plovdiv)
Martina Markova
Martina Markova
contestant
Victor Zashev
Victor Zashev
contestant

Bulgaria (Shumen)
Valentin Borisov
Valentin Borisov
team leader
Denitsa Yankova
Denitsa Yankova
contestant
Hristian Sarmov
Hristian Sarmov
contestant
Mihail Kostov
Mihail Kostov
contestant
Trayana Gerova
Trayana Gerova
contestant

Bulgaria (Sofia)
Ivan Tonchev
Ivan Tonchev
team leader
Teodor Malchev
Teodor Malchev
contestant

Bulgaria (Varna)
Julia Dimitrova
Julia Dimitrova
team leader
Ivan Lupov
Ivan Lupov
contestant

Moldova (EPSILON)
Angela Globa
Angela Globa
team leader

Romania (CNITV)
Iulia Slănină
Iulia Slănină
contestant
Luca Metehău
Luca Metehău
contestant
Vlad Haivas
Vlad Haivas
contestant

Romania (ICHB)
Radu Pogonariu
Radu Pogonariu
deputy leader

Romania (National)
Marcel Dragan
Marcel Dragan
team leader
Livia Magureanu
Livia Magureanu
deputy leader
Andrei Moldovan
Andrei Moldovan
contestant
Ștefan Țaga
Ștefan Țaga
contestant

Romania (Ploiești & Câmpulung Muscel)

Russia (ISIJ)
Nikolai Borisov
Nikolai Borisov
team leader
Olga Belyaeva
Olga Belyaeva
deputy leader
Daniil Kuzmin
Daniil Kuzmin
contestant
Ilia Tamiarov
Ilia Tamiarov
contestant
Oleg Gorbatiuk
Oleg Gorbatiuk
contestant
Ruzil Zagirov
Ruzil Zagirov
contestant

Russia (Russia_licey KFU)
Sergei Mikhailin
Sergei Mikhailin
team leader
Damir Saitov
Damir Saitov
contestant
Mariia Pakkanen
Mariia Pakkanen
contestant
Ruslan Vildanov
Ruslan Vildanov
contestant

Russia (Tatarstan-2)
Roman Solovev
Roman Solovev
team leader
Iskander Sunganov
Iskander Sunganov
deputy leader
Emir Ziganshin
Emir Ziganshin
contestant
Islam Shaikhiev
Islam Shaikhiev
contestant
Renat Karimov
Renat Karimov
contestant

Russia (Team 1)
Denis Kirienko
Denis Kirienko
team leader
Dina Ziangaraeva
Dina Ziangaraeva
deputy leader
Bulat Kharisov
Bulat Kharisov
contestant
Denis Mustafin
Denis Mustafin
contestant

Russia (Team 2)
Denis Kirienko
Denis Kirienko
team leader
Marina Kelina
Marina Kelina
deputy leader
Artem Abaturov
Artem Abaturov
contestant
Denis Vidyaev
Denis Vidyaev
contestant

Russia (Team 3)
Tatiana Pogodina
Tatiana Pogodina
team leader
Ivan Dobrynin
Ivan Dobrynin
contestant

Serbia (National)
Filip Bojković
Filip Bojković
contestant
Mateja Vukelić
Mateja Vukelić
contestant
Miloš Medić
Miloš Medić
contestant
Nemanja Majski
Nemanja Majski
contestant

Ukraine (National)
Valentyn Melnyk
Valentyn Melnyk
team leader
Antonina Melnyk
Antonina Melnyk
deputy leader
Artem Fomiuk
Artem Fomiuk
contestant
Maksym Tur
Maksym Tur
contestant
Oleh Naver
Oleh Naver
contestant
Rodion Nazarov
Rodion Nazarov
contestant

Kazakhstan (Nazarbayev Intellectual Schools)
Ramazan Maratuly
Ramazan Maratuly
team leader
Amir Raviluly
Amir Raviluly
contestant
Medet Askaruly
Medet Askaruly
contestant