Senior teams

Armenia (National)
David Margaryan
David Margaryan
contestant

Bulgaria (Gabrovo-Pleven)
Galya Nedelcheva
Galya Nedelcheva
team leader
Diana Baleva
Diana Baleva
deputy leader
Adrian Ibovski
Adrian Ibovski
contestant
Nikola Maksimov
Nikola Maksimov
contestant
Plamen Dinev
Plamen Dinev
contestant

Bulgaria (National 1)
Zornica Dzhenkova
Zornica Dzhenkova
deputy leader
Andon Todorov
Andon Todorov
contestant
Martin Kopchev
Martin Kopchev
contestant

Bulgaria (National 2)
Zornica Dzhenkova
Zornica Dzhenkova
deputy leader
Dobrin Bashev
Dobrin Bashev
contestant
Georgi Petkov
Georgi Petkov
contestant
Ivo Karagyozov
Ivo Karagyozov
contestant

Bulgaria (Ruse – V.Tarnovo)
Bilyana Indjeva
Bilyana Indjeva
contestant
Martin Marinov
Martin Marinov
contestant
Mathew Mashkov
Mathew Mashkov
contestant

Bulgaria (SHHS)
Valentin Borisov
Valentin Borisov
team leader
Ivan Borisov
Ivan Borisov
contestant
Stоyan Malinin
Stоyan Malinin
contestant

Bulgaria (Shumen)
Valentin Borisov
Valentin Borisov
team leader
Ferit Ismailov
Ferit Ismailov
contestant
Ivan Smilenov
Ivan Smilenov
contestant
Marin Yordanov
Marin Yordanov
contestant
Sali Basri
Sali Basri
contestant

Bulgaria (Sofia1)
Ivan Tonchev
Ivan Tonchev
team leader
Tsvetan Ivanov
Tsvetan Ivanov
contestant
Yordan Iliev
Yordan Iliev
contestant

Bulgaria (Sofia2)
Ivan Tonchev
Ivan Tonchev
team leader
Ignes Simeonova
Ignes Simeonova
contestant

Bulgaria (Varna)
Elena Dimitrova
Elena Dimitrova
team leader
Stefan Minkov
Stefan Minkov
contestant
Veselin Mitev
Veselin Mitev
contestant

Bulgaria (Varna 1)
Julia Dimitrova
Julia Dimitrova
team leader
Tihomir Todorov
Tihomir Todorov
contestant

Bulgaria (Varna 2)
Julia Dimitrova
Julia Dimitrova
team leader
Asen Dotsinski
Asen Dotsinski
contestant
Kamelia Ivanova
Kamelia Ivanova
contestant
Todor Slavov
Todor Slavov
contestant

Bulgaria (Yambol)
Rusko Shikov
Rusko Shikov
team leader
Daniel Danailov
Daniel Danailov
contestant
Rumen Mihov
Rumen Mihov
contestant

Moldova (ALPHA)
Sergiu Corlat
Sergiu Corlat
team leader
Mihai Spinei
Mihai Spinei
contestant
Victor Purice
Victor Purice
contestant

Romania (CNITV)

Romania (Craiova)

Romania (ICHB)
Radu Pogonariu
Radu Pogonariu
deputy leader
Albert Greaca
Albert Greaca
contestant
Alexandru Pavel
Alexandru Pavel
contestant
Andrei Feodorov
Andrei Feodorov
contestant
Matei Mirica
Matei Mirica
contestant

Romania (National)

Romania (Ploiești & Câmpulung Muscel)
Daniela Lica
Daniela Lica
team leader
Andrei Onuț
Andrei Onuț
contestant
Ioan Popescu
Ioan Popescu
contestant

Russia (ISIJ)
Nikolai Borisov
Nikolai Borisov
team leader
Olga Belyaeva
Olga Belyaeva
deputy leader
Anton Morozov
Anton Morozov
contestant
German Diudin
German Diudin
contestant
Kirill Balandin
Kirill Balandin
contestant
Tagir Khamitov
Tagir Khamitov
contestant

Russia (Tatarstan 1)
Ksenia Busygina
Ksenia Busygina
team leader
Elena Mitiasova
Elena Mitiasova
deputy leader
Amir Kamalov
Amir Kamalov
contestant
Azat Ismagilov
Azat Ismagilov
contestant

Russia (Team 1)
Ilshat Safiulin
Ilshat Safiulin
deputy leader
Andrei Efremov
Andrei Efremov
contestant
Andrei Odintsov
Andrei Odintsov
contestant
Ildar Gainullin
Ildar Gainullin
contestant
Semen Savkin
Semen Savkin
contestant

Russia (Team 2)
Igor Mamai
Igor Mamai
team leader
Egor Lifar
Egor Lifar
contestant

Russia (Team 3)
Ilshat Safiulin
Ilshat Safiulin
deputy leader
Danil Klishch
Danil Klishch
contestant

Serbia (National)
Jovan Bengin
Jovan Bengin
contestant
Mladen Puzić
Mladen Puzić
contestant
Tadija Šebez
Tadija Šebez
contestant

Ukraine (National)
Valentyn Melnyk
Valentyn Melnyk
team leader
Daniil Smelskiy
Daniil Smelskiy
deputy leader
Andrii Kuts
Andrii Kuts
contestant
Sofiia Melnyk
Sofiia Melnyk
contestant

Kazakhstan (Nazarbayev Intellectual Schools)
Ramazan Maratuly
Ramazan Maratuly
team leader
Altay Albanuly
Altay Albanuly
contestant